Zabawki z Aliexpress
Lifestyle

Nasze ulubione zabawki z Aliexpress

Ostatnio bez opmiętania oddałam się poszukiwaniom fajnych, kreatywnych zabawek dla naszego małego Łobuza. Jednym z kryteriów była przystępna cena. Chciałam też żeby były to ciekawe zabawki, które zajmą go na te przysłowiowe 5 minut. Tak żebym miała chwilkę dla siebie bez wyrzutów sumienia, że dziecko siedzi przed TV. Może dla niektórych zabrzmi to egositycznie, ale czasami lubię wypić sobie ciepłą kawkę bez dziecka, które po mnie skacze albo co gorsza wylewa mi kawę na dywan. Zaczęłam więc węszyc po jednej z moich ulubionych grup związanych z Aliexpress, aby dowiedzieć się co inne Mamy polecają i co warto kupić. No i zaczęło się szaleństwo zakupowe. Wydalam może około 100 złotych i kupiłam mniej więcej 10 rzeczy! Niezły wynik ha?

Co stało się naszym łupem?

Magiczne książki

Bez względu na wiek nie ma chyba dziecka, które nie lubiłoby malować. Jest tylko jeden minus tego: my nie lubimy po nich sprzątać. A co jeśli powiem, że możesz upiec dwie pieczenie na jednym ogniu? Co to oznacza? Twoje dziecko może malować bez brudzenia siebie i wszystkiego co stanie mu na drodze. Jak to możliwe? Będziesz potrzebować wody i pędzla oraz magiczną książkę z Aliexpress. Kiedy zbliżysz do kartek namoczony pędzel na każdej ze stron pojawiają się piękne, wyraziste kolory.

Nasze ulubione zabawki z Aliexpress

Wiem, wiem. Jednym słowem MAGIA. Moje dziecko niestety jest troche niecierpliwe i mogłoby malować cały dzień dlatego musieliśmy dokupić więcej książeczek, aby miał co robić kiedy inne schną. Oczywiście nie mam nic przeciwko bo mam chiwlkę dla siebie:)

Aukcja, którą mogę polecić

Cena: 15,37 zł

Wierzysz w jednorożce?

Każde dziecko marzy żeby mieć swojego własnego jednorożca. Właśnie dlatego Mały stał się właścicielem jednego z najsłodszych jednorożców ever. Ta pluszowa maskotka ma logo znanej u nas firmy metoo.

Zabawki z Aliexpress

Materiał jest milutki i mięciutki. Wykonanie jest naprawdę dobre. Mogę powiedzieć, że jest warty każdej wydanej złotówki.

Aukcja, którą mogę polecić

Cena: 33,52 zł

Zabawki z bajek

Jeśli masz w domu Malucha, który szaleje na punckie jakiejś bajki typu Tomek i przyjaciele, Psi Patrol itp to już zdążyłaś się dowiedzieć, że zabawki worowane na postaniach z bajek są delikatnie mówiąc drogie. A co jeśli Ci powiem, że wcale nie musisz wydawać milionów, aby uszczęśliwić swoje dziecko? Nasz Mały jest fanem wszystkich wagoników i pociągów z Tomka orz samochodów z Blaze’a i megamaszyn. Jakże ucieszyłąm się widząc, że są one dostępne na Aliexpress. Najpierw zamówiłam dwa wagoniki tak na rozpoznanie. Dziecko było tak podekscytowane, że domówiliśmy mu trochę więcej. Jeśli chodzi o Blaze’a to najpierw kupiliśmy mu oryginalny samochód w cenie około 30 zł. Na Aliexpress znaleźliśmy dwa w tej cenie, więc długo się nie zastanawialiśmy. Oczywiście wykonanie jest trochę inne, ale wielkością się nie różnią a Mały nawet się nie zorientował, że są one 'nieoryginalne'.

Tomek i przyjaciele

Nasze ulubione zabawki z Aliexpress

Aukcja, którą mogę polecić

Cena 6,37-9,57 zł

Blaze i megamaszyny (czerwony został zakupiony w sklepie)

Nasze ulubione zabawki z Aliexpress

Aukcja, którą mogę polecić

Cena 11.08 zł

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *