kreatywne zabawki dla dzieci
Lifestyle

Kreatywne 'zabawki' z Aliexpress

Co i czy w ogóle warto kupować swoim dzieciom z Aliexpress? 

Dzisiaj będzie o zabawkach, które są tanie jak barszcz i z pewnością zajmą maluchowi 'trochę' czasu. Póki co jeszcze nie kupowałam na Aliexpress tpowych zabawek dla dzieci. Raczej poszłam w klimaty kreatywne. Takie, które pozwolą mojemy dziecku czgoś się nauczyć i przy okazji zabawa nimi sprawi mu radość i nie małą frajdę.

Magnesy

I to nie byle jakie bo drewniane. Są dosyć małe więc nie polecam dla małych dzieciaczków, które wkładaja wszystko do buzi (dlatego nasz synek jeszcze sam się nimi nie bawi- zawsze w obecności dorosłego). Magnesy są w kształcie domku, rybek, księżyca, żabki czy drzewka i jest ich sztuk 48. Dostalismy 6 paczuszek po 8 magnesów. Sprawdzaliśmy je na lodówce i tablicy magnetycznej, gdzie sprawdzają się idealnie. Mały już wie jak wygląda domek 🙂 Jeszcze nie chce pojąć, że ślimak to ślimak a biedronka to biedronka, ale dojdziemy do tego;) Magnesy są kolorowe, wytrzymałe i jak na chińskie standardy niczego im nie brakuje. Generalnie nie mam się do czego przyczepić.

A tak sie prezentują na tablicy
Magnesy dla dzieci

Tutaj macie linka, z którego korzystałam 🙂 Magnesy Obecna cena w dolarach to 2.23$ czyli w przeliczeniu na złotówki daje nam to około 8 zł.

Puzzle piankowe

Następne w kolejce do nauki są cyferki i literki. Dlatego padł wybór na puzzle piankowe. W paczce otrzymaliśmy 36 puzzli. Nie sa one duże, ale w sam raz do zabawy i można z nich złożyć wieżyczke czy też kostkę. Fajnie sprawdzają się w wannie- testowaliśmy. Jeden minus: czuć, że lecialy z Chin. Po czym po zapachu, którego pozbywaliśmy się w kąpieli mydlanej przez około 2 dni. Zdjęcia mogą mylić co od razu zaznaczam. Puzzle nie są duże. Dziecko nie będzie mogło po ich złożeniu bawić się na nich itp. Jednakże za 99 centów (ok. 3.60 zł) warto się nad nimi zastanowić.

Painkowe puzzle dla dzieci

Tak wyglądają w pudełku (jak widać nie są wielkie)
Puzzle piankowe dla dzieci

A tak po złożeniu w kosteczkę

Podaję link Puzzle

Pacynki

Przyznam się, że nie miałam pojęcia, że mała pacynka zakładana na palec może sprawić dziecku tyle radości. W paczce dostaliśmy 6 pacynek składających się na rodzinę Babcia, Dziadek, Mama, Tata, Syn i Córka. Nazwaliśmy je już swoimi imionami i nasz synek ma ogromną radochę zakładając je na swoje paluszki. Wedlug mnie są dobrze wykonane i mają fajne pluszowe buźki i rączki a ciuszki są materiałowe. Cena takiego zestawu to jedyne 1.31$ czyli ok. 4.76 zł. Czy jest coś co mogłoby Was bardziej zachęcić do kupna?:) Nie sądzę.

Cała rodzinka:)

Jak na dłoni 😉

A tu na paluszku

Link do  Pacynki

W kolejnym tygodniu postaram się podrzućić Wam pomysły na gadżety do pokoju dziecięcego. Oczywiście z Aliexpress i w obiecujących cenach:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *