Na żywo

Oderwana od rzeczywistości

W gwoli wyjaśnienia: Zakładka 'Na żywo' będzie mi służyć do opisywania tego co się dzieje tu i teraz i wywołuje we mnie jakieś uczucia.

Jakiś czas temu jedna z polskich celebrytek została po raz pierwszy Mamą i jak mniemam postanowiła chyba na tym zarobić…Coś poszło nie tak bo jej blog już nie istnieje. Przynajmniej google nie pokazuje mi tej strony. Niestety a może i stety, same wybierzcie, droga Pani postanowiła wypowiadać się publicznie na temat swoich odczuć odnośnie macierzyństwa. No i w sumie fajnie. Przecież ja i wiele blogerek Mamusiek też to robimy. Jest jednak mała (ogromna) różnica jeśli robiąc to pleciesz takie głupoty, że głowa mała.

Parę dni temu przeczytałam o tym jak to biedna leciała samolotem i była zdziwiona, że nie dostała darmowego prezentu w ostaci pampersa…Serio? Jesteś Mamą i nie wiesz, że pieluchy to powinnaś nosić ze sobą zawsze i wszędzie w ilości niezliczonej? Czasami ciężko w samolocie o przewijak a Tobie zamarzył się darmowy pampers? Znacie jakąś Mamę, która w ogóle wpadłaby na taki pomysł?

Z okazji Dnia Kobiet również postanowiła podzielić się swoimi przemyśleniami…otóż każda Mama powinna otrzymać darmowe SPA i samoopalacz. Powinno to być refundowane przez NFZ. No tak. Boże jak ja przeżyłam te 10 miesięcy bez samoopalacza. Toć to takie must have każdej Mamy, że aż mi wstyd, że o tym nie pomyślałam.

Ja wiem, że pewnie pojawią się komentarze, że Ona tylko żartowała. I może rzeczywiście a może (o zgrozo) i nie, ale nie warto opowiedzieć o czymś bardziej przyziemnym niż to, że pewne linie lotnicze nie zadbały o Naszą Aktorkę? Jaką to robi opinię innym Mamom? Że jesteśmy nieporadne, nieogarnięte, chcemy żyby wszystko kręciło się wokół nas. Naprawdę szkoda, że osoba publiczna, która może dotrzeć do dużej ilości osób postanawia swoją popularność marnotrawić na nic nieznaczące wypowiedzi.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *